המכירה הקרובה

בכל שבוע מתקיימת מכירה בימים שני עד חמישי 11:00-18:00 ובימי שישי 9:00-13:00.

כאן תוכלו לקרוא איזה תוצרת נמכרת ובאיזה מחירים.

קרא עוד

מכירה ישירה 26-31 ביולי 2020

מאת shirley
קטיף עצמי ירקות חמניות משק רמי קנטור
מכירה ישירה של ירק וירקות טריים מהשדה, פירות קיץ מתוקים וגבינות עזים משובחות במשק שלנו, בלב השדות של רמת השרון. אתם מוזמנים ואתן מוזמנות! אפשר גם להנות מקטיף-עצמי של  פלפלונים, חצילים וחמניות בשדות של אלי כהן, צמוד למכירה הישירה שלנו.
0 Comments
קרא עוד

מכירה ישירה בתאריכים 20-24 ביולי 2020

מאת shirley
משק רמי קנטור אלי כהן מכירה ישירה שוק איכרים רמת השרון
מכירה ישירה של ירק וירקות טריים מהשדה, פירות קיץ מתוקים וגבינות עזים משובחות במשק שלנו, בלב השדות של רמת השרון. אתם מוזמנים ואתן מוזמנות! אפשר גם להנות מקטיף-עצמי של תירס, פלפלונים, חצילים וחמניות בשדות של אלי כהן, צמוד למכירה הישירה [...]
0 Comments
קרא עוד

מכירה ישירה בתאריכים 13-17 ביולי 2020

מאת shirley
משק רמי קנטור מכירה ישירה שוק איכרים
מכירה ישירה של ירק וירקות טריים מהשדה, פירות קיץ מתוקים וגבינות עזים משובחות במשק שלנו, בלב השדות של רמת השרון. אתם מוזמנים ואתן מוזמנות! קטיף-עצמי של תירס מתוק מהשדה ברמה"ש – בשישי-שבת.
0 Comments
קרא עוד

מכירה ישירה בשבוע 6-10 ביולי 2020

מאת shirley
שבוע אחרון של דובדבנים, אבל… הזדמנות להנות מקטיף תירס בשישי-שבת! מכירה ישירה של ירק וירקות טריים מהשדה, פירות קיץ מתוקים וגבינות עזים משובחות במשק שלנו, בלב השדות של רמת השרון. אתם מוזמנים ואתן מוזמנות! 
0 Comments
קרא עוד

מכירה ישירה בשבוע 29.6-3.7

מאת shirley
ירק ירקות פירות מכירה ישירה מהשדה לצלחת משק רמי קנטור רמת השרון
מיוחדים השבוע: דובדני וישניה – למזמינים מראש; מגוון סוגים של עגבניות, דלעות ותפוחי אדמה – ישר מהשדה של משק כהן! מכירה ישירה של ירק וירקות טריים מהשדה, פירות קיץ מתוקים וגבינות עזים משובחות במשק שלנו, בלב השדות של רמת השרון. [...]
0 Comments
קרא עוד

מכירה ישירה בשבוע 15-19 ביוני 2020

מאת shirley
מכירה ישירה של ירק וירקות טריים מהשדה, פירות קיץ מתוקים וגבינות עזים משובחות – ישירות מהחקלאים. במשק שלנו, בלב השדות של רמת השרון. אתם מוזמנים ואתן מוזמנות!
0 Comments
קרא עוד

תוצרת ומחירים במכירה ישירה 8-12 ביוני 2020

מאת shirley
השבוע שפע ירק, ירקות, פירות וגבינות עזים – בשלושה דוכנים במתחם המכירה הישירה: ירוקים של רמי קנטור, ירקות ופירות אצל אלי כהן (בחממה), וגבינות עזים של חוות עז עיז (משק וגנפלד). מוזמנים לקנות ולהנות מתוצרת חקלאית מקומית טריה וטעימה.
0 Comments
קרא עוד

מכירה ישירה בפורים! 10-13 במרץ 2020

מאת shirley
פורים שמח ומבדח! אתם מוזמנים ליהנות משפע תוצרת טריה באוויר הפתוח, ישירות מהחקלאים המגיעים אלינו מכל קצוות הארץ: ירק, ירקות, פירות, שמן זית וגבינות עזים. שוק איכרים אמיתי בלב השדות של רמה"ש. המכירה מתקיימת בכל מזג אויר (במקרה של גשם, [...]
0 Comments

משק רמי קנטור

רמי קנטור מגדל ירקות ברמה"ש מאז 1977, ומתמחה בירק-עלים ובשורשים.

במשק מתקיימת מכירה ישירה של תוצרת המשק לקהל הרחב, בימים שני, שלישי, רביעי וחמישי 11:00-18:00 ושישי 9:00-13:00. ניווט: 'משק רמי קנטור' בווייז.

צרו קשר

משק רמי קנטור
השדות במערב רמה"ש, בין סוף רחוב השרף לבין כיכר מחנות גלילות
טלפון 052-9400389
meshekramikantor@gmail.com

תמונות מהמשק

אתר זה נבנה באהבה ע"י בלה דיגיטל, עסק חברתי המכשיר ומעסיק אנשים עם מוגבלויות. האתר נגיש לאנשים עם מוגבלויות. רמי קנטור מודה מקרב לב לאביאל סלע ולצוות בלה דיגיטל על העבודה המקצועית ועל הנכונות לסייע.