שאלות ותשובות

מתי מתקיימת מכירה ישירה?
המכירה מתקיימת בימים שני עד חמישי בשעות 11:00-18:00 ובכל יום שישי בשעות 9:00-13:00. בימי שבת וחג לא מתקיימת מכירה.
איפה מתקיימת המכירה?
המכירה מתקיימת במשק רמי קנטור, בשדות שבמערב רמת השרון. אפשר לראות את המיקום על המפה המצורפת, וגם להיעזר בווייז: משק רמי קנטור
מה אפשר לקנות במכירה?
תוצרת טריה של חקלאים ישראלים בלבד: ירק, ירקות, פירות, גבינות עזים, וגם שמן זית ודבש. התוצרת משתנה ממכירה למכירה. אפשר להתעדכן כאן באתר ובעמודי המכירה בפייסבוק.
אתם עושים משלוחים הביתה?
אנחנו לא עושים משלוחים הביתה, אלא רק מוכרים ישירות מהשטח. עם זאת, משק אלי כהן - שהדוכן שלו צמוד למכירה הישירה שלנו,מוכר את תוצרת הירקות שלו וגם תוצרת ירקות ופירות של חקלאים נוספים מרחבי הארץ - גם במשלוחים. תוכלו לבקר באתר שלו: www.hasade.co.il
איך אפשר לקבל עדכונים על המכירה הקרובה?
אתם יכולים לקבל עדכונים לגבי המכירה ישירות אליכם לטלפון - דרך עדכוני הוואטסאפ שלנו. שמרו את המספר שלנו 052-9400389 אצלכם באנשי קשר, ושלחו לנו הודעת וואטסאפ בלבד (לא סמס) עם שמכם הפרטי ושם משפחה, ונצרף אתכם לרשימה (זו לא קבוצה, אלא רשימת תפוצה). שימו לב ❗ אם לא תשמרו אותו ברשימת אנשי הקשר שלכם, לא נוכל לשלוח לכם עדכונים, אז אל תוותרו על השלב הזה... אנו שולחים הודעה בתחילת כל שבוע, וכן במקרים של עדכונים מיוחדים. תוכלו להסיר את עצמכם בכל עת, והמידע לא מועבר לגורם נוסף, אלא נשמר אצלנו.
התוצרת אורגנית? מה לגבי ריסוס?
התוצרת אינה אורגנית. התות (ביו תות של משק ניר פורמן) מטופל בהדברה ביולוגית, וכל יתר התוצרת מרוססת לפי הנחיות משרד החקלאות, ועומדת בתקנים. את מדיניות הריסוס של משק קנטור (ירוקים) תוכלו לקרוא כאן.
מה אמצעי התשלום?
ניתן לשלם במזומן ובכרטיסי אשראי
מדוע המחירים שלכם הם לא "מחירי רצפה"?
המכירה הישירה נועדה לאפשר לנו תשלום ראוי עבור התוצרת, ולא תשלום דל כפי שהרווחנו עד כה. אנחנו לא רוצים להמשיך ולמכור באותו "מחיר רצפה" הפסדי, כפי שמכרנו עד כה לסיטונאים ולקמעונאים. המחירים אצלנו זולים בכ- 20% מהרשתות הגדולות. עם זאת – התוצרת שלנו תמיד טריה יותר מאשר ברשתות, כך שהתמורה לכסף גדולה יותר.

משק רמי קנטור

רמי קנטור מגדל ירקות ברמה"ש מאז 1977, ומתמחה בירק-עלים ובשורשים.

במשק מתקיימת מכירה ישירה של תוצרת המשק לקהל הרחב, בימים שני, שלישי, רביעי וחמישי 11:00-18:00 ושישי 9:00-13:00. ניווט: 'משק רמי קנטור' בווייז.

צרו קשר

משק רמי קנטור
השדות במערב רמה"ש, בין סוף רחוב השרף לבין כיכר מחנות גלילות
טלפון 052-9400389
[email protected]

תמונות מהמשק

אתר זה נבנה באהבה ע"י בלה דיגיטל, עסק חברתי המכשיר ומעסיק אנשים עם מוגבלויות. האתר נגיש לאנשים עם מוגבלויות. רמי קנטור מודה מקרב לב לאביאל סלע ולצוות בלה דיגיטל על העבודה המקצועית ועל הנכונות לסייע.