שאלות ותשובות

מתי מתקיימת מכירה ישירה?
המכירה מתקיימת בכל יום שלישי, רביעי וחמישי בשעות 13:00-17:00 ובכל יום שישי בשעות 9:00-13:00. בימי שבת וחג לא מתקיימת מכירה. למועדי מכירה בחגי תשרי הקליקו כאן
איפה מתקיימת המכירה?
המכירה מתקיימת במשק רמי קנטור, בשדות שבמערב רמת השרון. אפשר לראות את המיקום על המפה המצורפת, וגם להיעזר בווייז: משק רמי קנטור
מה אפשר לקנות במכירה?
תוצרת טריה של חקלאים: ירק, ירקות, פירות, גבינות עזים. התוצרת משתנה ממכירה למכירה. אפשר להתעדכן כאן באתר ובעמודי המכירה בפייסבוק.
אפשר להזמין מראש?
לצערנו בשלב זה לא ניתן להזמין מראש. משק כהן ומשק שוורצברג עובדים על יצירת מערכת הזמנה, ואנחנו מקווים שבקרוב נוכל לפרסם את דרכי ההזמנה מראש. מתנצלים על אי הנוחות הזמנים.
אתם עושים משלוחים הביתה?
אנחנו לא עושים משלוחים הביתה, אלא רק מוכרים ישירות מהשטח.
איך אפשר לקבל עדכונים על המכירה הקרובה?
יש מספר דרכים לקבל עדכונים. אתר אינטרטנט: אפשר פשוט לבקר כאן, באתר שלנו, בעמוד 'המכירה הקרובה', ולקרוא את העדכונים. פייסבוק: הקליקו על הכפתור 'לעקוב' בראש העמוד בקישור זה, ותקבלו התראה בכל פעם שנפרסם עמוד-אירוע חדש עם פרטי המכירה. אם תרצו לקבל עדכונים לגבי אותו אירוע מכירה, הקפידו לאשר השתתפות (או לאשר התענינות) באותו אירוע. אחרת לא תקבלו התראות על עדכונים לאותו אירוע.
התוצרת אורגנית? מה לגבי ריסוס?
למעט מספר גידולים (בעיקר פירות), רוב התוצרת אינה אורגנית. הזיתים המשמשים לשמן זית וידר אינם מרוססים, חלק מהתוצרת מטופלת בהדברה ביולוגית, וכל יתר התוצרת מרוססת לפי הנחיות משרד החקלאות, ועומדת בתקנים. שלושה גידולים ירוקים מרוססים רק לעתים נדירות: כוסברה, שורש וכרישה. את מדיניות הריסוס של משק קנטור (ירוקים) תוכלו לקרוא כאן.
מה אמצעי התשלום?
התשלום נעשה לכל משק בנפרד. רוב המשקים מקבלים מזומן ואשראי. מספר קטן של משקים מקבל רק מזומן.
מדוע המחירים שלכם הם לא "מחירי רצפה"?
המכירה הישירה נועדה לאפשר לנו תשלום ראוי עבור התוצרת, ולא תשלום דל כפי שהרווחנו עד כה. אנחנו לא רוצים להמשיך ולמכור באותו "מחיר רצפה" הפסדי, כפי שמכרנו עד כה לסיטונאים ולקמעונאים. המחירים אצלנו זולים בכ- 20% מהרשתות הגדולות. עם זאת – התוצרת שלנו תמיד טריה יותר מאשר ברשתות, כך שהתמורה לכסף גדולה יותר.
יש לנו משק חקלאי. איך מצטרפים אליכם?
אנחנו שמחים לארח משקים משפחתיים בקשיים. היכולת שלנו מוגבלת בעיקר בשל מיקום פיזי קטן, אבל נשמח לבדוק את האפשרות. צרו קשר עם מיכל בטלפון 0522470471

משק רמי קנטור

רמי קנטור מגדל ירקות ברמה"ש מאז 1977, ומתמחה בירק-עלים ובשורשים.

במשק מתקיימת מכירה ישירה של תוצרת המשק לקהל הרחב, בימים שני, שלישי, רביעי וחמישי 11:00-18:00 ושישי 9:00-13:00. ניווט: 'משק רמי קנטור' בווייז.

צרו קשר

משק רמי קנטור
השדות במערב רמה"ש, בין סוף רחוב השרף לבין כיכר מחנות גלילות
טלפון 052-9400389
meshekramikantor@gmail.com

תמונות מהמשק

אתר זה נבנה באהבה ע"י בלה דיגיטל, עסק חברתי המכשיר ומעסיק אנשים עם מוגבלויות. האתר נגיש לאנשים עם מוגבלויות. רמי קנטור מודה מקרב לב לאביאל סלע ולצוות בלה דיגיטל על העבודה המקצועית ועל הנכונות לסייע.